ZAMĚSTNANCI

Pedagogický sbor a zaměstnanci – školní rok 2018/2019

Bezděk Václav – bezdek.v@zusbm.cz | Taneční orchestr Zbygniewa Bittmara, klarinet, saxofon, zobcová flétna, fagot

Bystroňová Marta – bystronova.m@zusbm.cz | housle

Doroshenko Oleksandr – doroshenko.o@zusbm.cz | korepetice

Bc. Dufek Marek, DiS.  dufek.m@zusbm.cz | basová kytara, akustická kytara, elektrická kytara, kytara

Mgr. Halina Františáková – frantisakova.h@zusbm.cz |housle, hudební nauka

MgA. Gaidošová Ida  gaidosova.i@zusbm.cz | zpěv, sborový zpěv

Gajanová Zuzana – gajanova.z@zusbm.cz | zpěv, sborový zpěv

Gawlowski Emiljan – gawlowski.e@zusbm.cz | kytara

MgA. Gerda Josef  gerda.j@zusbm.cz | výtvarný obor

Grigor Václav – grigor.v@zusbm.cz | trubka, lesní roh, pozoun, zobcová flétna, kytara, elektrická kytara, akustická kytara, elektrické klávesy

Hanus Pavel, DiS. – hanus.p@zusbm.cz | kytara, elektrická kytara, akustická kytara

Mgr. Hlubinková Kožmínová Ivana – kozminova.i@zusbm.cz | taneční obor

Honsová Oldřiška  honsova.o@zusbm.cz | klavír, zpěv, sborový zpěv

Mgr. Horská Jana – horska.j@zusbm.cz | zpěv, hudební nauka, klavír

BcA. Klezla Lucie, DiS  klezla.l@zusbm.cz | výtvarný obor, tvůrčí fotografie

Kluková Danuše – klukova.d@zusbm.cz  | klavír

Krpcová Lenka, DiS. – krpcova.l@zusbm.cz | klavírní korepetice

Krpel Vojtěch – krpel.v@zusbm.cz | zpěv, kytara, akustická kytara

Kubiczek Pavel, DiS. – kubiczek.p@zusbm.cz | klavír, elektrické klávesy, klavírní korepetice

Kučerová Ludmila  kucerova.l@zusbm.cz | klavír

MgA. Krainová Terezie – krainova.t@zusbm.cz klavír – zástupkyně ředitele

Kupská Miroslava – kupska.m@zusbm.cz | klavír, klavírní korepetice

Mgr. Kypastová Martina – kypastova.m@zusbm.cz | klavír, klavírní korepetice

Lehotský Andrej, DiS.  lehotsky.a@zusbm.cz | kytara, elektrická kytara

Ing. Libosková Kristýna – liboskova.k@zusbm.cz | zobcová flétna, příčná flétna, hudební nauka

Matušínský Vladimír – matusinsky.v@zusbm.cz | bicí

Mgr. Matušínská Karin – matusinska.k@zusbm.cz | zpěv, sborový zpěv

Bc. Matušínská Magdaléna – matusinska.m@zusbm.cz | bicí

MgA. Nitschmann Vlastimil – nitschmann.v@zusbm.cz | zpěv, sborový zpěv

Mgr. Novotný Lukáš – novotny.l@zusbm.cz | violoncello

Oczková Marija – oczkova.m@zusbm.cz | výtvarný obor

Pajurková Lenka, dipl. um. – pajurkova.l@zusbm.cz | zobcová flétna, hoboj

MgA. Panasevych Oleksandra – panasevych.o@zusbm.cz | klavír, klavírní korepetice

Pawera Martin, ak. mal. – pawera.m@zusbm.cz | výtvarný obor

Pluhařová Marie – pluharova.m@zusbm.cz | klavír, klavírní korepetice

Pokorná Květuše – pokorna.k@zusbm.cz | zobcová flétna, příčná flétna

Porubová Ludmila – porubova.l@zusbm.cz | klavír

Bc. Prokop Jakub, DiS. – prokop.j@zusbm.cz | akordeon, elektrické klávesy

Paclová Jarmila MA MA –  paclova.j@zusbm.cz |klavír,klavírní korepetice, příčná flétna, zobcová flétna

Bc. Pučková Eliška, DiS. –  puckova.e@zusbm.cz |klavír, korepetice

Rajdusová Tereza, DiS – rajdusova.t@zusbm.cz|zobcová flétna, korepetice

Rauscherová Natálie  rauscherova.n@zusbm.cz | klavír

Rabenseifner Aleš, ak. mal. – rabenseifner.a@zusbm.cz | výtvarný obor

Sedlářová Darina – sedlarova.d@zusbm.cz | klavír, elektrické klávesy

Sejkorová Petra, dipl. um. – sejkorova.p@zusbm.cz | taneční obor

Mgr. art. Soukup Jan – soukup.j@zusbm.cz | zobcová flétna, klarinet, fagot – zástupce statutárního orgánu

Smyček Karel – smycek.k@zusbm.cz | zobcová flétna, klarinet, saxofon

Stráníková Monika, DiS. – stranikova.m@zusbm.cz | hudební nauka

Štefková Dagmar, ak. mal. – stefkova.d@zusbm.cz | výtvarný obor

BcA. et BcA. Tkáčová Michele  tkacova.m@zusbm.cz | literárně dramatický obor

BcA. Tomala Matúš – tomala.m@zusbm.cz | saxofon, zobcová flétna

 

SPRÁVNÍ ZAMĚSTNANCI:

Kateřina Krakowczyková – sekretářka | krakowczykova.k@zusbm.cz

Ing. Marta Palowská – ekonomka | palowska.m@zusbm.cz

Jana Bilanová  – správkyně majetku | bilanova.j@zusbm.cz

Jiří Brandys – školník | brandys.j@zusbm.cz

Martina Dvořáková, Koplová Lubica, Vilémová Taťjana, Ivana Malá, Žaneta Sivková – uklízečky

 

 MATEŘSKÉ DOVOLENÉ:

Ďurovková Monika, DiS. – durovkova.m@zusbm.cz | zpěv

MgA. Jonštová Eliška –  jonstova.e@zuzsbm.cz | klavír

Bc. Klihová Barbora – klihova.b@zusbm.cz | akordeon, elektrické klávesy

ředitelství:

Mgr. art. Jan Soukup – zástupce statutárního orgánu soukup.j@zusbm.cz

MgA. Terezie Krainová – zástupkyně ředitele | krainova.t@zusbm.cz

úřední hodiny sekretariátu: 8:00 – 15:30

Na Schodech 256/1 736 01 Havířov-Město IČ: 62331663 bank.spojení: 41233791/0100 +420 596 813 128  |  +420 775 672 595

Koncertní sál:

Sadová 29 736 01 Havířov-Město +420 596 813 637  |  +420 775 672 598

Výtvarný a Literárně-dramatický obor:

A.Jiráska 2 (budova bývalého Naturproduktu) 736 01 Havířov-Podlesí

+420 596 813 679 |  +420 776 672 596

zusbm@po-msk.cz

Datová schránkawp7fdz3