Informace

Nic
Výběrové řízení LDO

Přidej se k nám na výtvarný obor
Baví vaše děti fotit? Natáčet videa, tvořit animace? Anebo rády kreslí, malují, modelují? Tak neváhejte a přihlaste je do výtvarného oboru. U nás najdete dvě studijní zaměření:
1) Komplexní výtvarná tvorba (kresba, malba, grafika, keramika, figurální kresba, koláže, asambláže, prostorová tvorba, dějiny umění).
2)Tvůrčí fotografie a Nová Média (základy fotografické tvorby, práce s videem a konečná postprodukce). Pracujeme s fotoaparáty, telefony, iPady, notebooky, projektorem. Fotografujeme zátiší, krajinu, architekturu, portréty, figury a tvoříme experimentální, dokumentární, reportážní fotografie, dějiny fotografie.
Příprava k talentovým zkouškám na střední a vysoké umělecké školy.
Přidej se k VO
Jak pracujeme v distanční výuce ve školním roce 2020/2021

Ve školním roce 2020/2021 jsme z nařízení vlády obnovili distanční výuku. Žáci jsou vzdělávání “na dálku”, tedy v on-line a off-line prostředí. Abychom vyšli všem žákům a rodičům vstříc, naši pedagogové přizpůsobují výuce rozvrh hodin a také komunikační kanály, které našim žákům a rodičům vyhovují (Messenger, WhatsApp, Meet, Skype, Zoom, e-mail a další). Videa a další příspěvky najdete na našem FB kanálu https://www.facebook.com/zusbmhavirov.cz/

Dále nás také můžete vidět na našem YouTube kanálu.

Jak pracujeme v distanční výuce Jak pracujeme v distanční výuce

Jak pracujeme v distanční výuce  Jak pracujeme v distanční výuce

Jak pracujeme v distanční výuce  Jak pracujeme v distanční výuceJak pracujeme v distanční výuceJak pracujeme v distanční výuce

Jak pracujeme v distanční výuce  Jak pracujeme v distanční výuce

Sbírka "po telefonu" z distanční výuky ve školním roce 2019/2020

Odkaz naleznete “ZDE”

Skip to content