Soutěže a přehlídky
Pianoforte per Tutti 2021
Blahopřejeme našim žákům, kteří uspěli v interpretační přehlídce Pianoforte per Tutti. ZLATÉ PÁSMO Štěpán Novotný (tř. uč. Oldřiška Honsová) + zvláštní ocenění poroty za mimořádnou interpretaci skladeb Eduarda Douši - Studie č.5, Studie č.8 Johana Žofie Muchová (tř....
Újezdská notička 2021
Blahopřejeme našim žákům, kteří se umístili v 11. ročníku houslové soutěže Újezdská notička. I. kategorieNatalia Burová - 1. místo (tř. uč. Mgr. Halina Františáková) II. kategorieBenjamin Hampala - 1. místo, vítěz 2. kategorie (tř. uč. Marta Bystroňová) IV....
Mladí pianisté 2020
Gratulujeme Anně Moldříkové (tř. uč. Jarmila Paclová MA MA), která získala 3. místo (4. kategorie) v soutěži Mladí pianisté. https://www.mladipianiste.cz/
Hlas Slezska 2020
Gratulujeme našim žákům, kteří se umístili v on-line pěvecké soutěži Hlas Slezska. kategorie: KLASICKÝ ZPĚV - STŘÍBRNÉ PÁSMO Rozárie Kučevová (tř. uč. Oldřiška Honsová) Johana Žofie Muchová (tř. uč. Oldřiška Honsová) kategorie: POPULÁRNÍ ZPĚV - BRONZOVÉ PÁSMO Bára...
International Young Talent Festival Ostrava 2020
Blahopřejeme našim žákům, kteří se zúčastnili on-line předzpívání v IYTFO. 1.místo Tina Šafářová (tř. uč. MgA. Ida Gaidošová) 2.místo Bára Broulíková (tř. uč. MgA. Ida Gaidošová) 3.místo Kristýna Wojciková (tř. uč. MgA. Ida...
Talent města Havířova 2020
S radostí Vám oznamujeme, že Zastupitelstvo města Havířova rozhodlo o udělení ocenění "Talent" žákyním naší školy Johaně Žofii Muchové (tř. uč. Oldřiška Honsová), Kristině Oravčíkové (tř. uč. Zuzana Gajanová) a Adéle Pilarikové (tř. uč. Marta Bystroňová). Slavnostní...
Bezpečnost v online světě 2020
Gratulujeme žákyním Nikole Pomahačové (tř. uč. BcA. Lucie Klezla) a Valentině Matoulek (tř. uč. Dagmar Štefková, ak. mal.) , jejichž výtvarné práce ocenila komise odboru tisku a public relations Ministerstva vnitra ČR.
Blahopřejeme žákům kytarového oddělení k výsledkům okresního kola soutěže MŠMT 2020
1. místo, postup, zvláštní ocenění poroty za mimořádnou interpretaci: Kytarový kvartet D. Jadrná, A. Wierzgońová, D. Krupička, O. Smyček, kat.: tria a kvarteta - II., uč. A. Lehotský DiS. art. 1. místo, postup: O. Smyček, V. kat., uč. A. Lehotský, DiS. art. 1....
Blahopřejeme žákům kytarového oddělení k výsledkům školního kola MŠMT 2020
Blahopřejeme k umístění v školním kole soutěže MŠMT ve hře na kytaru 0. A kategorie: Patrik Zukal 1. místo, cena pro nejmladšího účastníka soutěže, postup, uč. A. Lehotský, DiS. art. 0. B. kategorie: Ondřej Hamták 1. místo, postup, uč. A. Lehotský, DiS. art....
Blahopřejeme žákům houslového oddělení k výsledkům okresního kola MŠMT 2020
1.místo s postupem do krajského kola Helena Hampalová Valérie Gajanová Adéla Pilariková 1.místo s postupem do krajského kola Benjamin Hampala Jan Františák tř. uč. Marta Bystroňová klavírní doprovod doc. Eliška Novotná Zvláštní ocenění poroty: Za vynikající klavírní...
Blahopřejeme žákům klavírního oddělení k výsledkům okresního kola MŠMT 2020
Blahopřejeme k umístění v okresním kole soutěže MŠMT ve hře na klavír 1.místo s postupem do krajského kola Štěpán Novotný Ema Rylková Johana Žofie Muchová Matyáš Maceczek Vanessa Ondřejová tř. uč. Oldřiška Honsová Nela Santariusová tř. uč. Mgr. Martina Kypastová Jonáš...
Blahopřejeme žákům klavírního oddělení k výsledkům školního kola MŠMT
0. KATEGORIE 1.místo Nela Santariusová (tř. uč. Mgr. Martina Kypastová) Eliška Gálová (tř. uč. MgA. Terezie Krainová) Martina Pawerová (tř. uč. Miroslava Kupská) Radek Šimík (tř. uč. Darina Sedlářová) Ingrid Matušínská (tř. uč. Ludmila Porubová) 2.místo Anežka...
JFO dětem 2020
Gratulujeme naší žákyni Johaně Žofii Muchové - sólový zpěv (tř. uč. Oldřiška Honsová) k úspěšně vykonanému konkurzu v rámci koncertu Janáčkovy filharmonie "JFO dětem". Ten se uskuteční dne 24. června 2020 v 18:00 v sále Domu kultury města Ostravy. Vaše...
Olomouc 2019
Blahopřeje k úžasným výsledkům našim žákům, kteří se umístili v pěvecké soutěži Olomouc 2019. 1. místo Valérie Gajanová (tř. uč. Zuzana Gajanová) Kristina Oravčíková (tř. uč. Zuzana Gajanová) Rozárie Kučevová (tř. uč. Oldřiška Honsová) Anna Škobrtalová (tř. uč. MgA....
Mezinárodní interpretační soutěž slovanské hudby 2019
Blahopřejeme k 1. místu Valérii Gajanové a Kristině Oravčíkové k 2. místu (tř. uč. Zuzana Gajanová) v Mezinárodní interpretační soutěži slovanské hudby, která se konala v Ostravě.
XVI. ročník interpretační soutěže “Karel Ditters z Dittersdorfu”
Gratulujeme žákům naší školy a ZUŠ Leoše Janáčka k úspěchům v soutěži K. Ditterse ve Vidnavě. 1. místo s účastí na Koncertě vítězů TRIJKO (Gajanová Valérie, Františák Jan - housle, Novotný Štěpán - klavír) 2. místo ŠMIDLI BOYS (Reichenbach Jakub, Pavelka Jiří - housle...
Múzy Ilji Hurníka 2019
Gratulujeme našim šikovným žákům, kteří uspěli v 7. ročníku Múzy Ilji Hurníka dne 15. 10. 2019 ZLATÉ PÁSMO + zvláštní cena poroty za vynikající interpretaci Rozárie Kučevová (uč. O. Honsová) Valérie Gajanová (uč. Z. Gajanová) Kristina Oravčíková (uč. Z. Gajanová)...
O cenu Leoše Janáčka 2019
Gratulujeme našim žákům, kteří uspěli v pěvecké soutěži "O cenu Leoše Janáčka". 1. místo Kristina Oravčíková Tomáš Buchta 2. místo Amálie Oravčíková Barbora Majerová Z pěvecké třídy paní učitelky Zuzany Gajanové. Za klavírní doprovod děkujeme MgA. Oleksandře...
Výsledky soutěžní klavírní přehlídky PIANOFORTE PER TUTTI PŘÍBOR
STŘÍBRNÉ PÁSMO Martina Pawerová – 0. kategorie (tř. uč. Miroslava Kupská) Vanesa Ondřejová – 4. kategorie (tř. uč. Oldřiška Honsová) Matyáš Maceczek – 4. kategorie (tř. uč. Oldřiška Honsová) Daniel Fussek – 5. kategorie (tř. uč. Mgr. Martina Kypastová) Viktorie...
Výsledky soutěže Talent Havířov
PŘEDKOLO Aneta Chovancová – postup do semifinále Eliška Teichmannová – postup do semifinále David Kaleta – postup do semifinále Rozárie Kučevová – účast Karolína Jandová – postup do semifinále Johana Žofie Muchová – postup do semifinále Simona Morcinková – postup do...