11.ročník interpretační soutěže “Karel Ditters z Dittersdorfu” Vidnava

1.místo + titul Laureát soutěže “Trio 2 housle a klavír” J.Leska,L.Drda,O.Punko tř.uč.M.Bystroňová,O.Štěpánková

1.místo “Trio 2 housle + klavír” M.Klodová, A.Manišová, P.Chrobáková                              tř. uč. M.Bystroňová, M.Kupská

3. místo “Duo Consonante” M.Gašperáková, J. Maňas                                                    tř. uč. K.Pokorná, M.Kupská

Mezinárodní pěvecká soutěž “Pražský pěvec” Národní divadlo Praha

2.místo Markéta Berková (tř. uč. Z. Gajanová)

Čestné uznání Daniel Mrózek (tř. uč. Z. Gajanová)

Pěvecká soutěž “A. Dvořáka a L. Janáčka” Olomouc

2.místo Markéta Berková, Monika Juchnová  (tř. uč. Z. Gajanová)

Elena Bajerová (tř. uč. K. Brodová)

3. místo Hana Keslerová (tř. uč. K. Brodová)

37. ročník mezinárodní klavírní soutěže “Virtuosi per musica di pianoforte” Ústí nad Labem

2. místo Kateřina Ondrušíková (tř. uč O. Štěpánková Galakoncert )

“Talent” 2004

1.místo Vendula Kunčarová,Michaela Holá Vendula Weissová,Zuzana Bystroňová

2.místo Barbora Šimšová,Karolína Vrbová

3.místo Markéta Berková, Natálie Gajanová, Michaela Konvicová Lenka Schubertová

tř.uč. Z. Gajanová K. Brodová O. Štěpánková

Okresní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na klavír 2005

1.místo s postupem

Michaela Žůrková, Natálie Gajanová Nikol Porubová, Jana Kaczmarczyková Kateřina Štěpánková, Veronika Kupská  (tř. uč. D. Kluková)

Olga Punko, Tereza Stachová, Kateřina Ondrušíková (tř. uč. O. Štěpánková)

Petra Chrobáková (tř. uč. M. Kupská)

2. místo

Daniela Mlčúchová (tř. uč. L. Porubová)

Lada Bubíková, Andrea Štosková (tř. uč. D. Kluková)

Klára Czerepaková (tř. uč. M. Kupská)

Karolína Kožušníková,Jan Kytner (tř. uč. O.Štěpánková)

Eliška Hrabalová  (tř. uč. E. Citorová)

3. místo

Pavla Buchtová  (tř. uč. M.Šulavová)

Tereza Janíková, Jan Maňas (tř. uč. M. Kupská)

Karolína Oborná, Alice Nevrlá (tř. uč. B. Fišerová)

Absolutní vítěz – Kateřina Ondrušíková (tř. uč. Oldřiška Štěpánková)

Ocenění za vynikající provedení skladby F.Chopina Berceuse – Veronika Kupská    (tř. uč. Danuše Kluková)

Ocenění za vynikající interpretaci skladeb M. Ravela Kateřina Štěpánková               (tř. uč. Danuše Kluková)

Okresní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na housle 2005

1. místo s postupem

Michaela Krajčová, Vendula Krajčová Sofie Šteffková, Leoš Drda, Jan Leska, Markéta Klodová, Adéla Manišová, Martin Malec (tř. uč. M. Bystroňová)

2. místo

Ester Pakizerová (tř. uč. M. Bystroňová)

Ludmila Zigmundová,Kateřina Tyčová (tř.uč. J. Javorský)

Absolutní vítěz – Markéta Klodová (tř. uč. Marta Bystroňová)

Ocenění poroty za vynikající klavírní spolupráci p. uč. Marta Vlková

Ocenění za vynikající přípravu žáků a jako nejvýraznější pedagogická osobnost

p. uč. Marta Bystroňová

Okresní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na kytaru

1.místo s postupem

Vít Kalivoda, Helena Staňková (tř. uč. A. Hečko)

Komorní hra Petr Harazin, Michal Hoferik (tř. uč. A. Lehotský)

Petr Stáňa, Vít Kalivoda (tř. uč.A. Hečko)

2. místo

Marek Sochacki, Eva Markechová, Jan Padyšák (tř. uč. A. Hečko)

Michal Hoferik, Štěpán Petrů, Petr Harazin, Adam Horváth, Lenka Maruniaková, Michaela Kožuszniková Kristýna Molinová Komorní hra Martin Kulíšek, David Šnajdr (tř. uč. A. Lehotský)

3. místo

Jakub Joneš, Tomáš Biela, Tomáš Svoboda (tř. uč. A. Hečko)

Okresní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na akordeon

1.místo s postupem

Eliška Holasová,Emil Pavelka Petra Vašková, David Jarzabek David Skácel, Radka Mutinová, Michaela Šmídová Akordeonové kvarteto (tř. uč. V. Duszková)

Jan Masnica (tř. uč. L. Kučerová)

1. místo

Filip Lukša, Michaela Strouhalová (tř. uř. V. Duszková)

2. místo

Jana Urbanová (tř. uř. V. Duszková)

Absolutní vítěz I. stupně – Emil Pavelka (tř. uč. V. Duszková)

Krajské kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na klavír 2005

1. místo s postupem

Kateřina Ondrušíková (tř. uč. O. Štěpánková)

Veronika Kupská, Kateřina Štěpánková (tř. uč. D. Kluková)

1. místo

Michaela Žůrková (tř. uč. D. Kluková)

2. místo

Olga Punko, Tereza Stachová Tereza Stachová (tř. uč. O. Štěpánková)

Petra Chrobáková (tř. uč. M. Kupská)

3. místo

Natálie Gajanová, Nikol Porubová Jana Kaczmarczyková (tř. uč. D. Kluková)

Absolutní vítěz – Kateřina Ondrušíková (tř. uč. O. Štěpánková)

XV.ročník krajského kola celonárodní soutěže dětských pěveckých sborů

Zlaté pásmo Pěvecký sbor Studánka I sbormistryně Z. Gajanová, K. Brodová

Krajské kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na housle 2005

1. místo s postupem

Leoš Drda, Markéta Klodová (tř. uč. M. Bystroňová)

1.místo

Michaela a Vendula Krajčovy Michaela Krajčová, Vendula Krajčová (tř. uč. M. Bystroňová)

2. místo

Jan Leska, Adéla Manišová (tř. uč. M. Bystroňová)

3. místo

Sofie Šteffková, Martin Malec Ludmila Zigmundová,Kateřina Tyčová (tř. uč. M. Bystroňová tř. uč. J.Javorský)

Mezinárodní klavírní soutěž Košice 2005

2. místo

Kateřina Ondrušíková (tř. uč. O. Štěpánková)

Krajské kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na akordeon

1.místo

Akordeonové kvarteto (tř. uč. V. Duszková)

2. místo

Eliška Holasová, David Skácel, Radka Mutinová (tř. uč. V. Duszková)¨

3.místo

Jan Masnica (ř. uč. L. Kučerová) David Jarzabek (tř. uč. V. Duszková)

Čestné uznání

Emil Pavelka, Petra Vašková (tř. uř. V. Duszková)

Celostátní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na klavír 2005

1. místo

Kateřina Ondrušíková (tř. uč. O. Štěpánková)

3. místo

Kateřina Štěpánková (tř. uč. D. Kluková)

Čestné uznání

Veronika Kupská (tř. uč. D. Kluková)

Houslová soutěž Mistra Josefa Muziky Nová Paka

1.místo

Leoš Drda (tř.uč. M. Bystroňová klavír M. Vlková)

Krajské kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na kytaru

1.místo s postupem

Vít Kalivoda (tř. uč. A. Hečko)

2. místo

Komorní hra Petr Harazin, Michal Hoferik (tř. uč. A. Lehotský)

Petr Stáňa, Vít Kalivoda (tř. uč.A. Hečko)

Čestné uznání

Helena Staňková (tř. uč. A. Hečko)

Celostátní kolo soutěží MŠMT ČR ve hře na housle 2005

2. místo

Leoš Drda (tř. uč. M. Bystroňová klavír M. Vlková)

3. místo

Markéta Klodová (tř. uč. M. Bystroňová klavír M. Vlková)

47.ročník Kocianovy houslové soutěže Ústí nad Orlicí

3. místo

Leoš Drda (tř. uč. M. Bystroňová klavír M. Vlková)

Čestné uznání

Markéta Klodová (tř. uč. M. Bystroňová klavír M. Vlková)

14. ročník celostátní soutěže Prague Junior Note

2.místo

Tereza Stachová (tř. uč. O. Štěpánková)

3. místo

Olga Punko (tř. uč. O. Štěpánková)

Čestné uznání + nejmladší účastník

Kateřina Kožušníková (tř. uč. O. Štěpánková)

Čestné uznání I. stupně

Natálie Gajanová (tř. uč. D. Kluková )

Čestné uznání II.stupně

Karolína Kožušníková (tř. uč. O. Štěpánková)

33. ročník mezinárodního festivalu pěveckých sborů Svátky písní Olomouc

Stříbrné pásmo sbor Studánka II sbormistryně Z. Gajanová K. Brodová

Skip to content